Previous Entry Share Next Entry
Реклама, це вже занадто
tomik2013
Оригинал взят у aleksandr104 в Реклама, це вже занадто
Ще з часів коли наша країна отримала незалежність, на екранах наших телевізорів як хвилею посунула безперервна, надокучлива реклама.
Спочатку це було дещо навіть цікаво, і ролики тривали недовго, це був наче бонус, щоб не знудитись дивлячись кіно, одночасно можна було дізнатись що там зараз є цікавого на ринку.
 С плином часу рекламні паузи стали довші, і це трішки стало напрягати, мало того реклами стали довші, творці реклами навчились їх робити таким чином, що реклама наче пронизує мозок і він просто закіпа. Тепер перегляд реклам просто нестерпний, я навіть вимикаю звук, це хоч трішки зменшує негативний психологічний вплив на мене.
   Останнім часом наша реклама просто б'є всі рекорди пристойності, чого варті реклами прокладок, тампонів - це просто непристойно та  огидно, таке не можна виносити на люди, це завжди має бути в секреті серед жіночої половини, та ні в якому разі не транслюватись на екранах телевізорів.

мама


А чого варті реклами пива, які закликають людей перетворюватись в алкоголіків. Мене вбила реклама де молодий хлопець довго й тяжко працював заради того щоб випити пива в дорогому закладі, і при цьому навіть не звернув уваги на прекрасну дівчину яка  чекала від нього дій. Чого вони цим навчать молоде покоління, що бокал дорогого пива краще чим гарна дівчина?
  Таке взагалі потрібно заборонити, це ж дивляться діти, а потім ми дивуємось чому в країні побільшало малолітніх любителів пива. Одного разу я лежачи на пляжі, спостерігав як дитина років 6 потягує пивко з пляшки, мене це просто шокувало.
?

Log in